2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ

Κέντρο Ελληνικών Σπουδών (Ελλάδος)

Ναύπλιο, 7 Μαίου 2014

Πανεπιστήμιο Harvard

Προς: 2ο Λύκειο Άργους

Υπόψη Διευθυντή, κου Δ. Αγγελόπουλου

Κύριε Διευθυντά,

Η επιτροπή αξιολόγησης του Θερινού Προγράμματος Μαθητών Λυκείου ολοκλήρωσε την επιλογή των μαθητών, οι οποίοι θα συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα τη φετινή χρονιά. Σαράντα έξι εξαιρετικοί μαθητές, εκπροσωπώντας έντεκα σχολεία του Νομού Αργολίδας υπέβαλαν αίτηση συμμετοχής και η επιτροπή κατέληξε επιλέγοντας συνολικά 18 συμμετέχοντες.

Οι μαθητές από το σχολείο σας, οι οποίοι επιλέχθηκαν να φοιτήσουν στο Θερινό Πρόγραμμα Μαθητών Λυκείου 2014, είναι οι:

1. Ελένη Τσακίρη

2. Φωτεινή Τσεκέ

Θα θέλαμε να εκφράσουμε και πάλι τις θερμές ευχαριστίες μας για την πολύτιμη βοήθειά σας και όλη την υποστήριξη και ενθάρρυνση που παρείχατε στο εξαιρετικό μαθητικό δυναμικό του σχολείου σας για να υποβάλλει αίτηση σε αυτό το καινοτόμο Θερινό Πρόγραμμα. Με μεγάλη χαρά θα συνεργαστούμε με τους μαθητές από το 2ο Λύκειο Άργους αυτό το καλοκαίρι και ευελπιστούμε ότι θα συνεχίσουμε τη συνεργασία μας σε αυτό και άλλα προγράμματα στο μέλλον.

Μετά τιμής,

Νικόλαος Πρεβελάκης